Batérie

V našej kategórií Batérie nakúpite tovar už od 3.1 €. K najčastejšie kupovaným patrí Súprava 4 alkalických baterií EMOS GP Ultra Plus AA a Súprava 10 alkalických baterií EMOS GP Super AA, ale aj Lítiová batéria EMOS GP 9V. Zákazníci dobre hodnotia najmä Súprava 8 alkalických baterií EMOS GP Ultra Plus AAA V akcií kúpite aktuálne produkt Alkalická batéria EMOS GP Super 9V K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Súprava 4 alkalických baterií EMOS GP Super AAA Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Súprava 4 alkalických baterií EMOS GP Super AA. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Batérie a budete naozaj spokojní.

Lítiová batéria EMOS GP 9V

Výkonné lítiové batérie EMOS GP sa hodia najmä do detektorov plynu, dymu či najrôznějších snímačov. Postarajú sa o bezchybný chod vášho domu a váš pokojný spánok, nech ste kdekoľvek.

Alkalická batéria EMOS GP Super 9V

Alkalické batérie EMOS GP Super nájdu využitie najmä v prístrojoch s malým dlhodobým odberom prúdu, ako sú napríklad diaľkové ovládače, kalkulačky či bezdrôtové snímače. Oproti obyčajným...