Kúpeľňové skrinky

V našej kategórií Kúpeľňové skrinky nakúpite tovar už od 3.99 €. K najčastejšie kupovaným patrí Kúpeľňová skrinka pod umývadlo Spice, lesklá biela% a Kúpeľňová závesná skrinka Spice, lesklá biela%, ale aj Kúpeľňová bočná skrinka Poseidon, bielený smrekovec%. Zákazníci dobre hodnotia najmä Kúpeľňová bočná skrinka Spalt, divoký dub wotan/biela% V akcií kúpite aktuálne produkt Kúpeľňová vysoká skrinka Porto, dub sonoma/biela% K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Vysoká kúpeľňová skrinka Country% Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Kúpeľňová stojacia skrinka Country%. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Kúpeľňové skrinky a budete naozaj spokojní.

Lavica so 2 zásuvkami Inge, biela%

Biela lavica s 2 drevenými zásuvkami a mäkkým sedacím vankúšom vytvori útulné domácke prostredie. Poslúži ako malý predsieňový botník alebo univerzálny úložný priestor na drobnosti.

Lavica s 3 zásuvkami Inge, biela%

Biela lavica s 3 drevenými zásuvkami a mäkkým sedacím vankúšom vytvoria útulné domácke prostredie. Poslúži ako malý predsieňový botník alebo univerzálne úložný priestor na drobnosti.

Osuška Zero 70x140 cm, hnedá%

Zababušte sa do mäkučkej osušky Zero, ktorá Vás príjemne zahreje. Osuška zo savej bavlny v hnedej farbe s klasickým ozdobným lemom má rozmer 70x140 cm a hodí sa do každej kúpeľne.