Odpočívadlá a škrábadlá

V našej kategórií Odpočívadlá a škrábadlá nakúpite tovar už od 5.99 €. K najčastejšie kupovaným patrí Karlie-Flamingo Preliezka pre mačky a škrabadlo, 45 x 35 cm a Škrabadlo pre mačky/strom Cats sivá, 39 x 43 cm, ale aj Pohovka pre mačku Sharleen, biela, 35 x 30 x 35 cm. Zákazníci dobre hodnotia najmä Škrabadlo pre mačky Rita, 60 x 49 x 125 cm V akcií kúpite aktuálne produkt Domček pre mačky s pelechom Cyka, 40 x 40 x 40 cm K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Podložka pre mačky Cats, 37 x 2,5 x 46 cm, PV Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Škrabadlo pre mačky Sam, 36,5 x 36,5 x 110 cm. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Odpočívadlá a škrábadlá a budete naozaj spokojní.

Škrabadlo pre mačky, sivá

Škrabadlo pre mačky poskytne vášmu miláčikovi možnosť obrúsenia pazúrikov a zároveň uchráni nábytok pred poškriabaním. Poslúži aj ako úkryt i zábava. Je dostatočne stabilné.

Pelech pre mačky Love Word, 40 x 18 cm

Sivý textilný pelech pre mačky poteší vášho domáceho maznáčika. Vo vnútri má vyberateľný mäkký vankúš, ktorý si mačky upravia podľa svojich potrieb. Postranné lanové uši sú pre pohodlné prenášanie...