Ostatné stolovacie pomôcky

V našej kategórií Ostatné stolovacie pomôcky nakúpite tovar už od 4.4 €. K najčastejšie kupovaným patrí Odkladacia podložka pod horúce nádoby Metaltex Non-Stick a Nastavitelná podložka z bambusu a ocele pod horúci riad Unimasa, ale aj Čierna sklenená podložka pod hrniec Wenko Trivet, ø 20 cm. Zákazníci dobre hodnotia najmä Silikónová podložka pod hrniec Sabichi Cone V akcií kúpite aktuálne produkt Bambusová podložka pod hrnec Bambum Valeria K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Zelený keramický tanierik na čajové vrecúška T&G Woodware Pride of Place Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Sklenená podložka pod hrniec Wenko Café, ø 20 cm. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Ostatné stolovacie pomôcky a budete naozaj spokojní.

Bambusová podložka Bambum Rado

So značkou Bambum je stolovanie ľahšie a štýlovejšie. Prírodné materiály vyzerajú štýlovo a navyše sú ohľaduplné voči životnému prostrediu. Varte a prestrite s bambusom aj vy.

Sada 4 sponiek na obrus Wenko Table

Organizácia je dôležitá a v kuchyni to platí dvojnásobne! Značka Wenko je skutočným majstrom na kuchynské vychytávky, ktoré nielen uľahčujú život, ale aj dobre vyzerajú. Prizvite si domov...