Závesné regály

V našej kategórií Závesné regály nakúpite tovar už od 9.9 €. K najčastejšie kupovaným patrí Závesná skrinka Komi, jaseň% a Závesný regál Mobi, biely/žltý%, ale aj Nástenný regál Kate%. Zákazníci dobre hodnotia najmä Nástenná skrinka Carlos, šedý betón, 28 cm% V akcií kúpite aktuálne produkt Nástenná skrinka Carlos, dub artisan, 28 cm% K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Nástenná skrinka Carlos, biela, 28 cm% Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Nástenná skrinka Carlos, dub sonoma, 60 cm%. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Závesné regály a budete naozaj spokojní.

Nástenný regál Kate%

Nástenný regál z kolekcie Kate pre univerzálne vybavenie akejkoľvek miestnosti. Môže doplniť odkladacie priestory detskej izby, obývačky alebo napríklad spálne.

Nástenný regál Wall, biely%

Biely nástenný regál s 5 poličkami poslúži na ukladanie akýchkoľvek drobných predmetov alebo dekorácií. Vďaka 50 cm šírke nájde svoje miesto takmer v každom priestore.

Nástenný regál Sheffield 36 cm%

Nástenný regál z čierneho kovu o celkovej šírke 36 cm ponúka dve odkladacie police. Moderný policový regál využijete v obývačke, domácej pracovni alebo v garáži. Tento jednoducho moderný regál z...

Nástenný regál Wall, dub sonoma%

Nástenný regál v dekore dub sonoma s 5 poličkami poslúži na ukladanie akýchkoľvek drobných predmetov alebo dekorácií. Vďaka 50 cm šírke nájde svoje miesto takmer v každom priestore.

Nástenný regál Sheffield 50 cm%

Nástenný regál z čierneho kovu o celkovej šírke 50 cm ponúka tri odkladacie police. Moderný policový regál využijete v obývačke, domácej pracovni alebo aj v garáži. Tento jednoducho moderný regál z...

Sada zásuviek (2 ks) Jerry, biele%

Sada 2 kusov zásuviek v bielej farbe z programu Jerry - zásuvky sú určené na namontovanie do akejkoľvek priehradky regálu Jerry. Ľahko si tak prispôsobíte úložné priestory regálu podľa potreby.

Súprava dvierok (2 ks) Jerry, biela%

Sada 2 kusov dvierok v bielej farbe z programu Jerry - dvierka s pántami sú určené na namontovanie do akejkoľvek priehradky regálu Jerry. Ľahko si tak prispôsobíte úložné priestory regálu podľa...